aboutus

COSMO AIot Technology Co.,Ltd

COSMO AIot Technology Co.,Ltd COSMO AIot Technology Co.,Ltd COSMO AIot Technology Co.,Ltd COSMO AIot Technology Co.,Ltd COSMO AIot Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Yıllık satış: 700000000-800000000
Yıl kurulan: 1999
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

Haier Tanıtım

Haier, 26 Aralık 1984'te kuruldu. 2017'de Haier Grubu, 241,9 milyar yuan küresel ciro elde etti ve küresel toplam vergi öncesi kâr ilk kez 30 milyarı aştı.Haier Group, dünya çapında 10 Ar-Ge merkezi, 24 endüstri parkı, 108 üretim tesisi ve 66 pazarlama merkezine sahiptir.

1999 yılında, Haier Intelligent Electronics Co., Ltd., 46.3 milyon dolarlık kayıtlı sermaye ile bulundu.Haier Intelligent, LCD ve PCBA üretiminde uzmanlaşmış Haier Group'un bir şubesidir, uzun vadeli ve istikrarlı ortaklarımız Vivint, Nortek, 2GIG, Flextronics, Captioncall ve benzerleridir.160 mühendis

Çin COSMO AIot Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Geçmiş

1999 yılında kurulan COSMO AIot Technology Co., Ltd, AIoT veri çözümü hizmetine (DSS) odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

Merkezi Qingdao'da ve ar-ge ve üretim üsleri ile ülkenin birçok yerinde.

 

Ana iş kapsamı: akıllı kontrol, akıllı ekran, sağlık sterilizasyonu, AIoT programı, ekolojik platform.20 yılı aşkın çaba ve geliştirmeden sonra, şirket belirli bir ölçek ve güce sahiptir, 500'den fazla ekolojik ortakla 200'den fazla yerli ve yabancı yüksek kaliteli müşteriye hizmet vermektedir.

Çin COSMO AIot Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Hizmet

Departmanımız, Haier grubundan COSMO AIot Technology Co., Ltd'nin akıllı bir ekran departmanıdır.

Ana iş, akıllı ev, akıllı tıp, akıllı eğitim, akıllı perakende, akıllı seyahat ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılan dokunmatik ekran modülüne odaklanmaktadır.

Şu anda, bölümümüzün pazar kapasitesi esas olarak on milyar düzeyinde endüstriyel kontrol büyük denizaşırı işletmelerde yoğunlaşmıştır.21 yıllık mücadele ve çabanın ardından yurtiçinde ve yurtdışında tek elden akıllı ekran çözümlerinin lideri konumuna gelmiştir.Vivint ve Honeywell gibi yurtdışındaki tanınmış müşteri gruplarıyla iyi işbirliği ilişkileri kurmuş, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin tanınırlığını ve güvenini kazanmıştır.

Çin COSMO AIot Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

Ekibimiz

Çin COSMO AIot Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

İletişim bilgileri